Sportaši Policijske škole "Josip Jović" osvajaju brojne medalje na sportskim natjecanjima

Mihael Salajac učenik Policijske škole "Josip Jović" osvojio brončanu medalju na međunarodnom hrvačkom turniru, dok je polaznik Matija Gregurić na pedesetom međunarodnom atletskom mitingu Dinamo-Zrinjevac osvojio prvo mjesto

Prošlog je vikenda 12. i 13. svibnja u Brandeburgu u Saveznoj Republici Njemačkoj održan međunarodni hrvački turnir grčko-rimskim stilom „Internationaler Brandenburg-Cup, Frankfurt“ za juniore U20.

Na turniru je za Hrvatsku hrvačku juniorsku U20 reprezentaciju nastupao učenik četvrtog razreda Policijske škole „Josip Jović“ Mihael Salajec koji je postigao izniman rezultat osvojivši brončanu medalju u kategoriji do 87 kg.

Nakon sportskih priprema u Crnoj Gori i Mađarskoj, ovog vikenda nastupio je polaznik Odjela 16, Policijske škole "Josip Jović"  Matija Gregurić na pedesetom međunarodnom atletskom mitingu Dinamo-Zrinjevac gdje je osvojio prvo mjesto.

Već sljedeći vikend Matiju Gregurića čeka miting u Sloveniji i World Athletic Continental Tour miting u Španjolskoj.

Policijska škola "Josip Jović" podržava profesionalne sportaše i pruža im sve adekvatne uvjete za daljni razvoj kako u profesionalnoj, tako i u sportskoj karijeri.

Čestitamo našim sportašima i želimo im još puno osvojenih medalja!