Učenici Policijske škole „Josip Jović“ sudjelovali u projektu „6 škola - 1 cilj“

Projekt je usmjeren na podizanje svijesti o opasnostima ovisnosti i važnosti zdravih životnih izbora među mladima

Učenici Policijske škole „Josip Jović" 12. prosinca 2025. s odgajateljima pridružili su se u Sportskoj dvorani „Zeleni brijeg“ u Sisku svojim vršnjacima iz šest srednjih škola s područja grada Siska u obilježavanju Mjeseca borbe protiv ovisnosti.
 
Središnji je to događaj u sklopu projekta „6 škola - 1 cilj“, kojeg su zajednički organizirali Policijska uprava sisačko-moslavačka, Sisačko-moslavačka županija i Školski sportski savez Sisačko-moslavačke županije. Projekt je usmjeren na podizanje svijesti o opasnostima ovisnosti i važnosti zdravih životnih izbora među mladima, poglavito srednjoškolcima.

U sklopu središnjeg događaja održano je sportsko natjecanje u raznim disciplinama, a svaku školu predstavljao je tim sastavljen od deset učenika. Uz naš natjecateljski tim, podršku događaju pružilo je još 30 učenika trećih razreda kao potpora s tribina, a učenici su također sudjelovali u promotivnim aktivnostima za zanimanje policajac/policajka.

Nakon završetka programa, uslijedilo je proglašenje pobjednika, a učenici Policijske škole „Josip Jović" osvojili su treće mjesto u ukupnom poretku.

Čestitke našim učenicima za ostvarene rezultate u natjecanju, prikazanom „fair playu“ i timskom radu.

Stranica