Filip Ude i Saša Mrđenović trenirali s učenicima i polaznicima Policijske akademije „Prvi hrvatski redarstvenik“

Promicanje važnosti tjelesne pripreme i sportskih vrijednosti

Boksački trening polaznika Policijske akademije „Prvi hrvatski redarstvenik“ u utorak, 17. ožujka, vodio je Saša Mrđenović, višestruki prvak Hrvatske i bivši boksački reprezentativac Boksačkog kluba Lokomotiva Zagreb.

Zbog dugogodišnjeg iskustva i predanosti radu s mladima Saša Mrđenović primjer je stručnosti i profesionalnog pristupa sportu, što dodatno inspirira polaznike na kontinuirano usavršavanje te aktivan i zdrav način života.

U četvrtak, 19. ožujka, s učenicima je trenirao Filip Ude, vrhunski gimnastičar i višestruki osvajač medalja na svjetskim i europskim prvenstvima. Nakon predstavljanja i upoznavanja te uvodnog motivacijskog govora, s učenicima je trenirao i demonstrirao im različite vježbe koje pomažu u jačanju tijela i poboljšanju fleksibilnosti.

Treninzi su održani u sklopu suradnje Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske i Hrvatskog olimpijskog odbora kojoj je cilj razvoj i unaprjeđenje sporta te uključivanje vrhunskih sportaša u policijski sustav.

Takve aktivnosti pridonose razvoju tjelesne pripremljenosti i samopouzdanja budućih policijskih službenika.

Policijska akademija „Prvi hrvatski redarstvenik“ podupire vrijednosti koje promovira sport, a tomu pridonose i vrhunski sportaši te treneri koji svojim rezultatima promoviraju hrvatsku policiju.

Stranica